مجموعه آسمان میزبان نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» می‌شود
 
 


نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» در روز چهارم سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در مجموعه فرهنگی‌هنری آسمان برگزار خواهد شد.

این نشست توسط بنیاد سینمایی فارابی با همکاری فرهنگستان هنر ، پژوهشکده علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و مجموعه فرهنگی ‌هنری آسمان، به‌مناسبت یکصد سالگی ادبیات معاصر فارسی، همزمان با برپایی سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر، نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» به مدیریت دکتر شکوه حسینی (نویسنده، مترجم و پژوهشگر) با حضور چهره‌هایی از دو حوزه سینما و ادبیات شامل هوشنگ مرادی کرمانی (نویسنده)، فرهاد توحیدی (فیلمنامه‌نویس)، محمد رحمانیان (نویسنده و کارگردان)، فریدون عموزاده خلیلی (نویسنده)، حمید رضا قطبی (کارگردان) و عباس جهانگیریان (نویسنده) ساعت ۱۴ تا ۱۷ دوشنبه ۱۹ مهر در روز چهارم برپایی جشنواره سی و چهارم در مجموعه آسمان فرهنگستان هنر (زعفرانیه) برپا می‌شود.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.
 

   زمان انتشار: يکشنبه ١٨ مهر ١٤٠٠ - ١٧:٥٥ 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تماس با ما

مجموعه فرهنگی هنری آسمان تهران_خیابان ولیعصر(عج)٫ خیابان شهید فلاحی(زعفرانیه)،نبش خیابان فیروزکوه،شماره ۴۷ و ۴۹
کدپستی: 1988773733
تلفن 22751755 ,22751542, 22751763
رایانامه
asemanart.ac@gmail.com
آدرس اینستاگرام asemanart.ac
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.