دغدغه هنرمندان سنتی«چوب»در چهاردهمین عصرانه آسمان مطرح شد.
عصرانه های آسمان میزبان هنرمندان هنرهای سنتی (چوب) بود
 
 

به گزارش روابط عمومی مجموعه آسمان فرهنگستان هنر، مسعود ناصری مدیر مجموعه فرهنگی هنری آسمان با اشاره به اهمیت و جایگاه هنرهای سنتی به ویژه در حوزه چوب پیشنهاد تشکیل باشگاه این هنر را زیر نظر گروه هنرهای سنتی در مجموعه آسمان داد همچنین افزود: مجموعه آسمان آمادگی دارد با مشارکت گروه تخصصی هنرهای سنتی فرهنگستان هنر نشست های علمی و کارگاه های استادانه را در این حوزه برگزار کند.
در ادامه مراسم عبدالمجید شریف زاده عضو گروه هنر های سنتی فرهنگستان هنر از لزوم هرچه بیشتر برگزاری چنین نشست هایی در مجموعه آسمان صحبت کرد و در ادامه هنرهای سنتی را از هنرهای پیشرو دانست.
در بخش دیگر این برنامه خانم زهرا رهایی و آقایان: شهرام امیری، امیرجعفرلو، یاسر رامی، مسعود نشاط دوست، محمود شریفی، امین سلطانخواه و محمدرضا ژاله به بیان مسایل گوناگون و بحث های مرتبط با این حوزه از جمله؛ اقتصاد هنر، شناسایی مخاطب، نوآوری در هنرهای چوبی، بازارهای هنری و واکاوی تعاریف هنرهای چوب پرداختند.
از دیگر بخش های این برنامه می توان به امضاء تابلو یادبود مراسم وعکس یادگاری توسط مهمانان اشاره کرد.همچنین این مراسم همراه بود با نمایشگاهی از آثار اساتید حاضر در این برنامه.
این عصرانه که روز چهار شنبه 2 آذر ماه در مجموعه آسمان فرهنگستان هنر و با میزبانی از حدود ۴۰ نفر از هنرمندان هنرهای سنتی حوزه چوب برگزار شد همراه بود با نمایشگاهی از آثار اساتید حاضر در این برنامه، از میهمانان و هنرمندان حاضر می توان از محمدهادی گلریز خاتمی، محمد ابراهیم گلریز خاتمی، زهرا احمدی زاده، مهدی حیدری باریس،  زهراعلی دوستی، سعیده رضایی، لیلا استوار و ... نام برد.

 

     

          

 

   زمان انتشار: يکشنبه ٦ آذر ١٤٠١ - ١١:٣٢ 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تماس با ما

مجموعه فرهنگی هنری آسمان تهران_خیابان ولیعصر(عج)٫ خیابان شهید فلاحی(زعفرانیه)،نبش خیابان فیروزکوه،شماره ۴۷ و ۴۹
کدپستی: 1988773733
تلفن 22751755 ,22751542, 22751763
رایانامه
asemanart.ac@gmail.com
آدرس اینستاگرام asemanart.ac
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.